POZEMEK S DOMEM A STODOLOU, 5083 M²

Horní Ředice 96

Popis

Dobrý den,

dnes bych vám rád nabídl v Horních Ředicích (2 km od Holic, 18 km od Hradce Králové a 14 km od Pardubic) ke koupi starší usedlost s pozemkem o velikosti 5 083 m², který je celý určen územním plánem k výstavbě rodinných domů.
Na pozemku se v tuhle chvíli nachází stodola a dům, který byl postaven přibližně před 100 lety, ale narovinu, jejich stav je spíše vhodný k demolici.

Pozemek má téměř ideální obdelníkový tvar, kdy jeho šířka je 33 m a všechny sítě jsou zde k dispozici.

Je to tu určené jak pro vlastní bydlení, tak nad pozemkem můžete přemýšlet jako nad investicí s možností rozparcelování a výstavbou rodinných domů s následným prodejem.

Horní Ředice jsou obec, kde žije přibližně 1 000 obyvatel a najdete tu veškeré zázemí, které budete potřebovat – základní školu, školku, dětská hřiště, obchody s běžným sortimentem, dvě restaurační zařízení zařízení, obecní dům. Ve volném čase můžete navštívit fotbalové hřiště se dvěma travnatými plochami, dva antukové tenisové kurty a víceúčelové hřiště s umělým trávníkem.

V Horních Ředicích je k dispozici šest autobusových zastávek a denně zde projíždí až 20 spojů ve směru na Pardubice a srovnatelný počet také opačným směrem do Holic. Mimochodem – k zastávce to je pouhých 5 minut.

Pokud vás tato nabídka zaujala a chtěli byste se přijít podívat, tak mi zavolejte a domluvíme se na prohlídce.

S úctou, Petr Ivanko | realitní specialista.

PRODÁNO

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Kategorie Pozemky pro bydlení
Lokalita Horní Ředice 96
Okres Pardubice
Plocha pozemku 5.083 m²
Stavba Rodinný dům
Zástavba Obytná
Počet objektů 2
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V, 400V
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace

Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.