Nemovitosti na prodej

PRODEJ ŘADOVÉHO RODINNÉHO DOMU SE ZAHRADOU - 236 m²

Pardubice - Trnová

Řadový, rodinný dům s garáží a zahradou, který se nachází na oblíbeném místě v klidné části Pardubic – Trnové.
Dům má dispozici 5+1 a je zcela připraven k nastěhování.

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU - 857 m²

Dolní Ředice

Hledáte ideální místo pro Váš vysněný rodinný dům? Možná jste ho právě našli.

A je pouze na Vás zda tu bude stát dvoupodlažní dům nebo bungalov. Nachází se v malé obci Dolní Ředice nedaleko Holic.

PRODEJ BYTU 2+1 - 65,33 m²

Pardubice

Byt je v původním stavu připravený k rekonstrukci. Má prostorné slunné pokoje, odkud vidíte na protější protékající Chrudimku. Velkou přidanou hodnotou je zde společný dvůr, kde najdete místo k posezení.

PRODEJ BYTU 3+1 - 98 m²

Pardubice

Tenhle byt představuje ideální řešení pro ty, kteří hledají komfortní bydlení ve městě. Nachází se v přízemí zděného domu bez výtahu v ulici Jungmannova 1020, Pardubice. V roce 2017 proběhla výměna kuchyňské linky a byl nainstalován nový plynový kondenzační kotel, jinak je byt v původním, ale udržovaném stavu.

 

REZERVACE

PRODEJ BYTU 1+1 - 46,3 m²

Pardubice

Tento byt prošel kompletní rekonstrukcí – rozvody elektřiny, koupelna, podlahy, kuchyň a má dispozici 1+1, která je vhodná jak pro investici tak ke startovnímu bydlení pro mladý pár. Navíc se nachází v oblíbené části Pardubic – Polabinách.

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU - 908 m²

Bohumileč

Hledáte to pravé místo kde si chcete postavit svůj vysněný rodinný dům?

Možná jste ho právě našli! Tento stavební pozemek se nachází v klidné vesnici Bohumileč nedaleko Sezemic, kde najdete veškerou občanskou vybavenost.

PRODEJ BYTU 3+kk - 74,66 m² PO KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI

Pardubice

Nabízím Vám tento byt, který aktuálně prochází nadstandardní, kompletní rekonstrukcí s termínem dokončení v září. Jak bude po rekonstrukcí byt vypadat se můžete podívat už teď v připravené vizualizaci.

PRODEJ BYTU 3+1 SE ZAHRADOU

Pardubice

Dáváte přednost bezstarostnému bydlení v bytě? Ale nechcete přijít o možnost zahradničení? Možná právě tahle volba bude přímo pro Vás. Jedná se o bytu s dispozicí 3+1, který se nachází v Sakařově ulici a náleží k němu k výhradnímu užívání zahrada o 70 m.

PRODEJ BYTU 1+1 - 44,3 m²

Pardubice

Chcete správně investovat peníze do nemovitosti? Nebo hledáte startovní bydlení?

Pokud ano, mám tu pro Vás v nabídce byt o dispozici 1+1 na Dubině, který prošel rekonstrukcí.

REZERVACE

PRODEJ RODINNÉHO DOMU S POZEMKEM 1 407 m²

Časy

Dům je aktuálně ve výstavbě, můžete si ho tak předělat podle svých představ a přání. Nachází se v Časech č.p. 46 nedaleko Sezemic, kde najdete veškerou občanskou vybavenost.

PRODEJ DOMU 2 481 m²

Hroubovice

Hledáte cenově dostupné bydlení, nebo místo k relaxaci a odpočinku od ruchu velkoměsta? Tento rodinný dům má započatou rekonstrukci od stávajících majitelů a určitě si ji zaslouží dokončit.

PRODEJ CHATY 3+KK

Jezbořice

Hledáte místo kam byste jezdili relaxovat, do přírody, grilovat, zahradničit?

Tato chata je o dispozici 3+kk a prošla rekonstrukcí. Nachází se v obci Jezbořice nedaleko místního rybníka Jezbořák.

PRODEJ PROSTORNÉHO RODINNÉHO DOMU 553 m²

Podlesí, Holice

Hledáte prostorné, komfortní bydlení pro svou rodinu s výbornou občanskou vybaveností? Tento dům Vám tohle všechno nabízí! Navíc má garáž, zahradní domek, oplocenou zahradu a sousední pozemek, který může sloužit třeba k výstavbě dalšího domu.

PRODEJ REKREAČNÍ CHATY

Rašovy

Chcete mít místo kam utečete z ruchu velkého města a využijete ho k relaxaci a odpočinku? Jedná se o chatu nedaleko Heřmanova Městce, která stojí na pozemku v lese nedaleko rozlehlého rybníka.

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU K REKREACI / VÝSTAVBĚ RODINNÉHO DOMU

Bělá u Liberka

Chtěli byste si postavit svůj vysněný dům, někde kde máte dostatek soukromí mimo velké město? Nebo byste si chtěli postavit chalupu, kam byste jezdili relaxovat z rušného velkoměsta? Možná tento pozemek bude určený přímo Vám!

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 5+1, 128,9 m²

Hrochův Týnec

Chcete příjemné bydlení v rodinném domě v klidném městě?
Tento dům nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu a určitě se bude hodit i zahrada za domem.

PRODEJ PROSTORNÉHO RODINNÉHO BYTU 3+1, 99 m²

Pardubice

Chcete bydlet ve městě s rodinou a netísnit se v malém bytě?

Podívejte se na tento byt, který Vám nabízí velikost 99 m² s dvěma lodžiemi a sklepem. A dostatek úložných prostor Vám zde také rozhodně chybět nebude, díky vestavěným skříním téměř v každé místnosti.

PRODEJ POZASTAVEN

PRODEJ DVOU DOMŮ ZA JEDNU CENU

Zdechovice

Nabízím vám ke koupi rodinný dvojdomek s č. p. 135 a 136 v malebné obci jménem Zdechovice, ležící na úpatí Železných hor (7 km od Přelouče, 20 km od Kolína a Pardubic). Celková obytná plocha je 225 m² s dispozicemi 2x 2+1 a k tomu obytné podkroví. Pozemek je o celkové výměře 1.144 m², jehož součástí je i prostorná garáž.

PRODEJ POZASTAVEN

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 5+KK S ROZLEHLOU ZAHRADOU

Horní Holetín

Hledáte klidné, rodinné bydlení v rodinném domě? Podívejte se na tuto skvělou nabídku rodinného domu 5+kk v útulné obci Horní Holetín, nedaleko Hlinska. Velkou dominantou je rozlehlá zahrada s ovocnými stromy a keři.

PRODEJ POZASTAVEN

PRODEJ KRÁSNÉHO BYTU 3+1, 57 m²

Pardubice

Moderní zrekonstruovaný byt o dispozici 3+1 s lodžií a sklepem, který najdete ve velice žádané lokalitě Pod Vinicí v Pardubicích. Ideální řešení pro ty, kteří chtějí bydlet ve městě, ale zároveň to mít kousek do přírody.

Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.