Nemovitosti na prodej

PRODEJ ZREKONSTRUOVANÉHO BYTU 3+KK

Pardubice

Hledáte moderní, klidné bydlení nedaleko centra města?

Tento zrekonstruovaný byt prošel kompletní proměnou včetně změny z dispozice 3+1 na vzdušné 3+kk. Navíc tahle oblíbená lokalita, kde to máte kousek do města i do parku. Co víc si přát.

REZERVACE

PRODEJ POZEMKU PRO BYDLENÍ O VELIKOSTI 4 299 m2

Františky

Klidné bydlení v malé vesnici nebo investiční příležitost?

Je to pouze na Vás pro co se rozhodnete. Tento pozemek můžete využít jak pro výstavbu rodinného domu, chalupy nebo menšího ubytovacího zařízení. Je to jen na Vás.

PRODEJ POZEMKU S DOMEM

Sezemice

Přáli jste si skvělé bydlené v menším městě, které má veškerou občanskou vybavenost? Nebo hledáte investiční příležitost? Možná právě tohle, bude pro Vás skvělá volba.

REZERVACE

PRODEJ RODINNÉHO BYTU 3+1

Hrochův Týnec

Hledáte dostupné rodinné bydlení v menším městě, kde budete mít veškerou občanskou vybavenost na dosah ruky, ale zároveň to pro Vás bude cenově přijatelné? Možná právě tento byt je Váš budoucí nový domov.

PRODEJ REKREAČNÍ CHATY

Rašovy

Chcete mít místo kam utečete z ruchu velkého města a využijete ho k relaxaci a odpočinku? Jedná se o chatu nedaleko Heřmanova Městce, která stojí na pozemku v lese nedaleko rozlehlého rybníka.

REZERVACE

PRODEJ RODINNÉHO BYTU 3+KK

Pardubice

Nabízím rodinný byt o dispozici 3+kk, který se nachází v Jiráskově ulici v Pardubicích. Ložnice i dětský pokoj jsou neprůchozí, tudíž neztrácíte své soukromí. Velkou výhodou je také prostorná slunná lodžie a sklep.

PRODEJ RODINNÉHO BYTU 3+1 V CENTRU MĚSTA

Pardubice

Hledáte perfektní rodinné bydlení přímo v centru města?

Možná právě tenhle byt bude určený Vám. Je o dispozici 3+1 má balkon, prostorný sklep a navíc společnou zahradu ve vnitrobloku s příjemným posezením.

REZERVACE

PRODEJ NOVOSTAVBY 5+KK S POZEMKEM O VELIKOSTI 1 121 m2.

Lohenice

Novostavba z roku 2021 o dispozici 5+kk s podlahovou plochou 142 m2 a rozlehlou zahradou. Nachází se nedaleko Přelouče v malé vesnici Lohenice. Dům má terasu, dvě krytá parkovací stání a vlastní příjezdovou cestu s elektrickou bránou.

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU K REKREACI / VÝSTAVBĚ RODINNÉHO DOMU

Bělá u Liberka

Chtěli byste si postavit svůj vysněný dům, někde kde máte dostatek soukromí mimo velké město? Nebo byste si chtěli postavit chalupu, kam byste jezdili relaxovat z rušného velkoměsta? Možná tento pozemek bude určený přímo Vám!

REZERVACE

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 9+1

Sezemice

Chcete bydlet mimo velké město, ale zároveň mít v docházkové vzdálenosti veškerou občanskou vybavenost? Možná je přímo tento dům Vaše správná volba!

Nachází se ve městě v Sezemicích, kde naleznete vše co budete ke spokojenému životu potřebovat. Dům je prostorný s udržovanou velkou zahradou.

REZERVACE

PRODEJ CHALUPY

Bernartice

Rodinné bydlení, chalupa či nemovitosti k investici? To záleží jen na Vás. Tato nemovitosti se nachází v malebné obci Bernartice na úpatí východních Krkonoš, nedaleko polských hranic. V okolí jsou sjezdovky a spousty turistických míst.

REZERVACE

PRODEJ BYTU 2+1, 71 m² S MOŽNOSTÍ VYBUDOVÁNÍ MEZONETOVÉHO BYDLENÍ

Dukla, Pardubice

Hledáte klidní bydlení ve městě? Tento byt Vám nabízí mnohem více: bezplatné parkování, klidnou lokalitu, přírodu i možnost vybudování mezonetového bydlení, díky odkoupení půdy nad bytem.

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 5+1, 128,9 m²

Hrochův Týnec

Chcete příjemné bydlení v rodinném domě v klidném městě?
Tento dům nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu a určitě se bude hodit i zahrada za domem.

PRODEJ POZASTAVEN

PRODEJ DVOU DOMŮ ZA JEDNU CENU

Zdechovice

Nabízím vám ke koupi rodinný dvojdomek s č. p. 135 a 136 v malebné obci jménem Zdechovice, ležící na úpatí Železných hor (7 km od Přelouče, 20 km od Kolína a Pardubic). Celková obytná plocha je 225 m² s dispozicemi 2x 2+1 a k tomu obytné podkroví. Pozemek je o celkové výměře 1.144 m², jehož součástí je i prostorná garáž.

PRODEJ PROSTORNÉHO RODINNÉHO BYTU 3+1, 99 m²

Pardubice

Chcete bydlet ve městě s rodinou a netísnit se v malém bytě?

Podívejte se na tento byt, který Vám nabízí velikost 99 m² s dvěma lodžiemi a sklepem. A dostatek úložných prostor Vám zde také rozhodně chybět nebude, díky vestavěným skříním téměř v každé místnosti.

PRODEJ POZASTAVEN

PRODEJ KRÁSNÉHO BYTU 3+1, 57 m²

Pardubice

Moderní zrekonstruovaný byt o dispozici 3+1 s lodžií a sklepem, který najdete ve velice žádané lokalitě Pod Vinicí v Pardubicích. Ideální řešení pro ty, kteří chtějí bydlet ve městě, ale zároveň to mít kousek do přírody.

PRODEJ POZASTAVEN

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 5+KK S ROZLEHLOU ZAHRADOU

Horní Holetín

Hledáte klidné, rodinné bydlení v rodinném domě? Podívejte se na tuto skvělou nabídku rodinného domu 5+kk v útulné obci Horní Holetín, nedaleko Hlinska. Velkou dominantou je rozlehlá zahrada s ovocnými stromy a keři.

Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.