Nemovitosti na prodej

PRODEJ RODINNÉHO ŘADOVÉHO DOMU 240 M² S GARÁŽÍ A ZAHRADOU

Studánka - Pardubice

Prostorný rodinný dům s bazénem, garáží, saunou a zahradou. Navíc nedaleko Studáneckého lesa, což je velice oblíbená městská část, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost.

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 90 M² SE ZAHRADOU 321 M²

Žiželice

Skvělá příležitost ke koupi řadového rodinného domu s garáží a zahradou, který se nachází na skvělé adrese Poděbradova 195, Žiželice.

PRODEJ POZEMKU 7 995 M²

Kladina

Hledáte místo k zahradničení a rekreaci, nebo naopak chcete investovat peníze a třeba si přivydělat prodejem vánočních stromků? Tento pozemek Vám nabízí obě varianty.

PRODEJ TŘÍPODLAŽNÍ VILY SE ZAHRADOU 1 131 M²

Svobodné Dvory

Nabízím Vám prostorný rodinný dům nebo chcete-li vilku u které vidím velký potenciál. Můžete ji využít jako vícegenerační bydlení, nebo propojit bydlení s prostorem pro podnikání. Navíc se za domem nachází zahrada s koupacím jezírkem.

REZERVACE

PRODEJ RODINÉHO DOMU 3+1 SE ZAHRADOU 620 M²

Sezemice

Skvělá příležitost ke koupi pěkného rodinného domu s garáží a zahradou, který se nachází v oblíbených Sezemicích.
Dům je aktuálně o dispozici 3+1 a jeho celková plocha činí 96 m². Do budoucna lze vybudovat půdní vestavbu s dalšími třemi pokoji. Za domem najdete zahradu o velikosti 620 m².

PRODEJ BYTU 3+1 V CENTRU MĚSTA, 78 M²

Pardubice

Prostorná 3+1 v centru Pardubic? S parkování přímo u domu?

Ano, přesně to Vám nabízím, navíc je v původním stavu a tomu odpovídá i cena.

Každopádně si byt můžete přijít prohlédnout osobně, abyste měli lepší představu o tom jak by mohl vypadat například po rekonstrukci.

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU - 857 m²

Dolní Ředice

Hledáte ideální místo pro Váš vysněný rodinný dům? Možná jste ho právě našli.

A je pouze na Vás zda tu bude stát dvoupodlažní dům nebo bungalov. Nachází se v malé obci Dolní Ředice nedaleko Holic.

REKREAČNÍ POZEMEK 676 M²

Opočínek

Dnes pro vás mám rekreační pozemek, který se nachází v obci Opočínek nedaleko Pardubic. Je to ideální místo k vybudování chaty, kde můžete zahradničit a užívat si relax. K tomuto pozemku pro vás už máme vypracovanou stavební dokumentaci a již schválené stavební povolení pro výstavbu třípodlažní chaty. Podívejte se do inzerce, kde naleznete i vizualizaci.

PRODEJ BYTU 3+1 - 98 m²

Pardubice

Tenhle byt představuje ideální řešení pro ty, kteří hledají komfortní bydlení ve městě. Nachází se v přízemí zděného domu bez výtahu v ulici Jungmannova 1020, Pardubice. V roce 2017 proběhla výměna kuchyňské linky a byl nainstalován nový plynový kondenzační kotel, jinak je byt v původním, ale udržovaném stavu.

 

PRODEJ BYTU 3+kk - 74,66 m² PO KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI

Pardubice

Nabízím Vám tento byt, který aktuálně prochází nadstandardní, kompletní rekonstrukcí s termínem dokončení v září. Jak bude po rekonstrukcí byt vypadat se můžete podívat už teď v připravené vizualizaci.

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU - 908 m²

Bohumileč

Hledáte to pravé místo kde si chcete postavit svůj vysněný rodinný dům?

Možná jste ho právě našli! Tento stavební pozemek se nachází v klidné vesnici Bohumileč nedaleko Sezemic, kde najdete veškerou občanskou vybavenost.

PRODEJ DOMU 2 481 m²

Hroubovice

Hledáte cenově dostupné bydlení, nebo místo k relaxaci a odpočinku od ruchu velkoměsta? Tento rodinný dům má započatou rekonstrukci od stávajících majitelů a určitě si ji zaslouží dokončit.

PRODEJ BYTU 1+1 - 44,3 m²

Pardubice

Chcete správně investovat peníze do nemovitosti? Nebo hledáte startovní bydlení?

Pokud ano, mám tu pro Vás v nabídce byt o dispozici 1+1 na Dubině, který prošel rekonstrukcí.

PRODEJ PROSTORNÉHO RODINNÉHO DOMU 553 m²

Podlesí, Holice

Hledáte prostorné, komfortní bydlení pro svou rodinu s výbornou občanskou vybaveností? Tento dům Vám tohle všechno nabízí! Navíc má garáž, zahradní domek, oplocenou zahradu a sousední pozemek, který může sloužit třeba k výstavbě dalšího domu.

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 5+1, 128,9 m²

Hrochův Týnec

Chcete příjemné bydlení v rodinném domě v klidném městě?
Tento dům nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu a určitě se bude hodit i zahrada za domem.

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU K REKREACI / VÝSTAVBĚ RODINNÉHO DOMU

Bělá u Liberka

Chtěli byste si postavit svůj vysněný dům, někde kde máte dostatek soukromí mimo velké město? Nebo byste si chtěli postavit chalupu, kam byste jezdili relaxovat z rušného velkoměsta? Možná tento pozemek bude určený přímo Vám!

PRODEJ POZASTAVEN

PRODEJ DVOU DOMŮ ZA JEDNU CENU

Zdechovice

Nabízím vám ke koupi rodinný dvojdomek s č. p. 135 a 136 v malebné obci jménem Zdechovice, ležící na úpatí Železných hor (7 km od Přelouče, 20 km od Kolína a Pardubic). Celková obytná plocha je 225 m² s dispozicemi 2x 2+1 a k tomu obytné podkroví. Pozemek je o celkové výměře 1.144 m², jehož součástí je i prostorná garáž.

PRODEJ PROSTORNÉHO RODINNÉHO BYTU 3+1, 99 m²

Pardubice

Chcete bydlet ve městě s rodinou a netísnit se v malém bytě?

Podívejte se na tento byt, který Vám nabízí velikost 99 m² s dvěma lodžiemi a sklepem. A dostatek úložných prostor Vám zde také rozhodně chybět nebude, díky vestavěným skříním téměř v každé místnosti.

PRODEJ POZASTAVEN

PRODEJ KRÁSNÉHO BYTU 3+1, 57 m²

Pardubice

Moderní zrekonstruovaný byt o dispozici 3+1 s lodžií a sklepem, který najdete ve velice žádané lokalitě Pod Vinicí v Pardubicích. Ideální řešení pro ty, kteří chtějí bydlet ve městě, ale zároveň to mít kousek do přírody.

PRODEJ POZASTAVEN

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 5+KK S ROZLEHLOU ZAHRADOU

Horní Holetín

Hledáte klidné, rodinné bydlení v rodinném domě? Podívejte se na tuto skvělou nabídku rodinného domu 5+kk v útulné obci Horní Holetín, nedaleko Hlinska. Velkou dominantou je rozlehlá zahrada s ovocnými stromy a keři.

Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.