Nemovitosti na prodej

PRODEJ AREÁLU 40.517 m²

Sovolusky

Ideální místo pro rozvoj vašeho podnikání zemědělský průmysl? Chov zvířat? Autodoprava? Nájemné bydlení? Nápadům se meze nekladou, podívejte se na tento prostorný areál, který by vás mohl zaujmout!

PRODEJ CHATY V SRDCI ČESKÉHO RÁJE 2+kk S POZEMKEM 412 m²

Malechovice

Tato chata představuje ideální příležitost pro ty, kteří hledají útulné místo pro odpočinek a zároveň milují toulky okolní přírodou. Chráněná krajinná oblast Český ráj je úžasným místem pro cykloturistiku i pěší.

PRODEJ ROZLEHLÉHO STAVEBNÍHO POZEMKU 10.705 m²

Poběžovice u Přelouče

Hledáte ideální místo pro stavbu rodinného domu v klidné a krásné přírodě? Pak vám nabízíme rozlehlý stavební pozemek nedaleko Přelouče.

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 3+1 SE ZAHRADOU 627 m²

Dolní Ředice

Pokud hledáte projekt pro vlastní úpravy a modernizaci domu, tento rodinný dům nabízí skvělou příležitost. Aktuálně má dispozici 3+1 a je vhodný k celkové rekonstrukci. Náleží k němu také pozemek, kde si můžete vytvořit ráj k zahradničení a relaxu.

REZERVACE

PRODEJ MODERNÍHO BYTU 2+1

Pardubice

Světlý, moderní, částečně vybavený byt o dispozici 2+1 v oblíbené lokalitě Dukla v Pardubicích.

PRODEJ CHATY SE STAVEBNÍM POZEMKEM | 789 m²

Bítovany

Hledáte klidné místo k rekreaci či bydlení? Podívejte se na tento stavební pozemek, který může posloužit jak k rekreaci, tak k výstavbě nového rodinného domu.

 

REZERVACE

PRODEJ INVESTIČNÍHO BYTU 1+1 | 31,59 m²

Pardubice

Skvělá příležitost ke startovnímu bydlení, nebo uložení vašich peněz do nemovitosti jako investici. Nachází se v klidné části Pardubic – Ohrazenice, která je atraktivní lokalitou.

PRODEJ POZEMKU PRO REKREACI - 10 986 m²

Bohumileč

Pozemek, který je určen dle územního plánu jako plocha okrasná pro denní rekreaci, relaxaci a pěstování. Prozatím není určen k výstavbě rodinných domů, ale pouze chatek.

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU - 5 621 m²

Bohumileč

Nabízím Vám ke koupi pozemek, který je dle územního plánu stavební a může posloužit například k výstavbě až 6 rodinných domů.
Pozemek se nachází přímo ve středu Bohumilče, má celkovou výměru 5 621 m², je v ideální rovině a má témeř obdélníkový tvar.

PRODEJ OBCHODNÍCH PROSTORŮ 578,41 m²

Pardubice

Nabízím vám tento komerční prostor, který je stavebně rozdělen na dva. První slouží aktuálně jako prodejna potravin a druhý jako prodejna barev a laků, přičemž k potravinám náleží ještě bytová část. Za domem naleznete také nakládací rampu a dvě parkovací stání.

REZERVACE

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 158 M² SE ZAHRADOU 409 M²

Telč

Historické zákoutí města Telč, zámek, muzea, rozhledna a spousta krásného co Vám toto město nabízí. Můžete mít přímo u nosu. Představuji Vám rodinný dům v městské části Štěpnice. Dům je připraven k okamžité rekonstrukci.

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 90 M² SE ZAHRADOU 321 M²

Žiželice

Skvělá příležitost ke koupi řadového rodinného domu s garáží a zahradou, který se nachází na skvělé adrese Poděbradova 195, Žiželice.

PRODEJ BYTU 3+1 V CENTRU MĚSTA, 78 M²

Pardubice

Prostorná 3+1 v centru Pardubic? S parkování přímo u domu?

Ano, přesně to Vám nabízím, navíc je v původním stavu a tomu odpovídá i cena.

Každopádně si byt můžete přijít prohlédnout osobně, abyste měli lepší představu o tom jak by mohl vypadat například po rekonstrukci.

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 4+1 SE ZAHRADOU 152 m²

Zvěstovice

Rodinný dům po částečné rekonstrukci o dispozici 4+1 se zahradou nedaleko úpatí Železných hor. Zdá se to jako oáza klidu? Přečtěte si další informace a když budete chtít, domluvte si osobní prohlídku a načerpejte energii okolí na vlastní kůži.

REKREAČNÍ POZEMEK 676 M²

Opočínek

Dnes pro vás mám rekreační pozemek, který se nachází v obci Opočínek nedaleko Pardubic. Je to ideální místo k vybudování chaty, kde můžete zahradničit a užívat si relax. K tomuto pozemku pro vás už máme vypracovanou stavební dokumentaci a již schválené stavební povolení pro výstavbu třípodlažní chaty. Podívejte se do inzerce, kde naleznete i vizualizaci.

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU - 864 m²

Dolní Ředice

Hledáte ideální místo pro Váš vysněný rodinný dům? Možná jste ho právě našli.

A je pouze na Vás zda tu bude stát dvoupodlažní dům nebo bungalov. Nachází se v malé obci Dolní Ředice nedaleko Holic.

PRODEJ BYTU 3+kk - 74,66 m² PO KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI

Pardubice

Nabízím Vám tento byt, který aktuálně prochází nadstandardní, kompletní rekonstrukcí s termínem dokončení v září. Jak bude po rekonstrukcí byt vypadat se můžete podívat už teď v připravené vizualizaci.

PRODEJ BYTU 3+1 - 98 m²

Pardubice

Tenhle byt představuje ideální řešení pro ty, kteří hledají komfortní bydlení ve městě. Nachází se v přízemí zděného domu bez výtahu v ulici Jungmannova 1020, Pardubice. V roce 2017 proběhla výměna kuchyňské linky a byl nainstalován nový plynový kondenzační kotel, jinak je byt v původním, ale udržovaném stavu.

 

PRODEJ DOMU 2 481 m²

Hroubovice

Hledáte cenově dostupné bydlení, nebo místo k relaxaci a odpočinku od ruchu velkoměsta? Tento rodinný dům má započatou rekonstrukci od stávajících majitelů a určitě si ji zaslouží dokončit.

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU - 908 m²

Bohumileč

Hledáte to pravé místo kde si chcete postavit svůj vysněný rodinný dům?

Možná jste ho právě našli! Tento stavební pozemek se nachází v klidné vesnici Bohumileč nedaleko Sezemic, kde najdete veškerou občanskou vybavenost.

PRODEJ PROSTORNÉHO RODINNÉHO DOMU 553 m²

Podlesí, Holice

Hledáte prostorné, komfortní bydlení pro svou rodinu s výbornou občanskou vybaveností? Tento dům Vám tohle všechno nabízí! Navíc má garáž, zahradní domek, oplocenou zahradu a sousední pozemek, který může sloužit třeba k výstavbě dalšího domu.

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 5+1, 128,9 m²

Hrochův Týnec

Chcete příjemné bydlení v rodinném domě v klidném městě?
Tento dům nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu a určitě se bude hodit i zahrada za domem.

PRODEJ POZASTAVEN

PRODEJ DVOU DOMŮ ZA JEDNU CENU

Zdechovice

Nabízím vám ke koupi rodinný dvojdomek s č. p. 135 a 136 v malebné obci jménem Zdechovice, ležící na úpatí Železných hor (7 km od Přelouče, 20 km od Kolína a Pardubic). Celková obytná plocha je 225 m² s dispozicemi 2x 2+1 a k tomu obytné podkroví. Pozemek je o celkové výměře 1.144 m², jehož součástí je i prostorná garáž.

PRODEJ PROSTORNÉHO RODINNÉHO BYTU 3+1, 99 m²

Pardubice

Chcete bydlet ve městě s rodinou a netísnit se v malém bytě?

Podívejte se na tento byt, který Vám nabízí velikost 99 m² s dvěma lodžiemi a sklepem. A dostatek úložných prostor Vám zde také rozhodně chybět nebude, díky vestavěným skříním téměř v každé místnosti.

PRODEJ POZASTAVEN

PRODEJ KRÁSNÉHO BYTU 3+1, 57 m²

Pardubice

Moderní zrekonstruovaný byt o dispozici 3+1 s lodžií a sklepem, který najdete ve velice žádané lokalitě Pod Vinicí v Pardubicích. Ideální řešení pro ty, kteří chtějí bydlet ve městě, ale zároveň to mít kousek do přírody.

PRODEJ POZASTAVEN

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 5+KK S ROZLEHLOU ZAHRADOU

Horní Holetín

Hledáte klidné, rodinné bydlení v rodinném domě? Podívejte se na tuto skvělou nabídku rodinného domu 5+kk v útulné obci Horní Holetín, nedaleko Hlinska. Velkou dominantou je rozlehlá zahrada s ovocnými stromy a keři.

Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.