Prodané nemovitosti

PRODEJ BYTU 2+1, 78,65 m² SE DVĚMA LODŽIEMI

Hradec Králové

Prostorný byt o dispozici 2+1 v centru Hradce Králové nedaleko Jiráskových sadů. Je v původní stavu, ale díky videoprohlídce můžete vidět vaši budoucí vizualizaci po rekonstrukci.

PRODEJ ZREKONSTRUOVANÉHO KRÁSNÉHO BYTU 2+KK

Hradec Králové

Komfortní moderní bydlení v Hradci Králové? Ano to přesně pro Vás v nabídce mám. Jedná se o zrekonstruovaný byt o dispozici 2+kk s prostornou lodžií s výhledem na Labe.

PRODEJ INVESTIČNÍHO BYTU 1+KK S PROSTORNOU LODŽIÍ

Pardubice

Chcete investovat do nemovitosti? Možná je tato příležitost přímo pro Vás! Jde o byt s dispozicí 1+kk s lodžií a sklepem. Nachází se na sídlišti v Polabinách, kde najdete veškerou občanskou vybavenost v pěší vzdálenosti.

PRODEJ STARTOVNÍHO BYTU 1+KK

Hradec Králové

Nabízím hezké startovní bydlení téměř bez investic nedaleko centra města Hradce Králové.  Jedná se o byt s dispozicí 1+kk na adrese Baarova 1376/7.

PRODEJ BYTU 1+1 S BALKONEM A SKLEPEM, 46 m²

Pardubice

Hledáte klidné a komfortní bydlení ve městě? Nebo hledáte investiční příležitost ke koupi? Možná hledáte právě tohle! Jedná se o byt v původním stavu o dispozici 1+1 s balkonem a prostorným sklepem.

PRODEJ RODINNÉHO BYTU 4+1, 83 m²

Pardubice

Chcete bydlet ve městě s rodinou a netísnit se v malém bytě?

Podívejte se na tento byt, který Vám nabízí velikost 99 m² s dvěma lodžiemi a sklepem. A dostatek úložných prostor Vám zde také rozhodně chybět nebude, díky vestavěným skříním téměř v každé místnosti.

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 4+kk, 129 m²

Kolín

Hledáte bydlení pro svou rodinu přímo ve městě Kolín?

Nabízím Vám rodinný dům o dispozici 4+kk s klidným posezením za domem a zahradou. Dům prošel během pár let kompletní rekonstrukcí, stačí už jen nová fasáda dle Vaší představy.

PRODEJ CHALUPY

Bernartice

Rodinné bydlení, chalupa či nemovitosti k investici? To záleží jen na Vás. Tato nemovitosti se nachází v malebné obci Bernartice na úpatí východních Krkonoš, nedaleko polských hranic. V okolí jsou sjezdovky a spousty turistických míst.

PRODEJ DVOU RODINNÝCH DOMŮ S POZEMKY O CELKOVÉ VÝMĚŘE 5 964 M²

Horní Ředice

Skvělá investice, kterou si nemůžete nechat ujít! Rozsáhlý pozemek, který má celkovou výměru 5 964 m² a kde se nachází ještě další tři stodoly a dva rodinné domy.

PRODEJ POZEMKU K REKREAČNÍM ÚČELŮM

Sezemice

Chtěli byste mít zahrádku, nedaleko Pardubic, kde můžete obstarávat svou zahrádku a ogrilovat si něco dobrého? Možná jste to právě našli.

PRODEJ BYTU 2+1, 62 m²

Pardubice - Dukla

Hledáte komfortní bydlení ve městě? Nebo hledáte investiční příležitost ke koupi?Tento byt 2+1 prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2012 a nachází se v žádané lokalitě Dukla v Pardubicích.

PRODEJ BYTU 3+1 S LODŽIÍ A SKLEPEM

Polabiny

Hledáte rodinné bydlení v Pardubicích? Tento byt Vám nabízí dispozici 3+1, lodžii, sklep a skvělou lokalitu, kde budete mít vše na dosah ruky od školky, supermarket až po park. Navíc bezproblémové parkování přímo u domu.

PRODEJ DRUŽSTEVNÍHO BYTU 2+kk - Karlín

Praha

Původní dispozice 1+1, kterou majitelé po rekonstrukci změnili na oblíbené 2+kk. Skvělá lokalita, park, obchody, restaurace i městská hromadná doprava přímo u domu.

PRODEJ ŘADOVÉHO RODINNÉHO DOMU 5+1 S GARÁŽÍ

Trnová

Hledáte rodinný dům téměř v centru města Pardubic? Možna jste ho právě našli. Tento řadový RD se nachází v části Trnová je v původním udržovaném stavu s garáží a zahradou o cca 400 m2.

PRODEJ SLUNNÉHO BYTU 2+1 S BALKONEM A SKLEPEM

Sezemice

Mám pro Vás v nabídce další hezký byt o dispozici 2+1 v malém městě Sezemice. Nachází se na sídlišti, kde pohodlně zaparkujete přímo u domu. A co se týká občanské vybavenosti, tak se nemusíte vůbec bát, naleznete tu úplně všechno.

PRODEJ BYTU 3+1 S LODŽIÍ A KOMOROU

Praha - Braník

Klidné, rodinné bydlení kousek od centra hlavního města Prahy v části Braník. Jeho velkou výhodou je nejen lokalita, ale i prostorná lodžie a komora, která se nachází mimo byt na stejném patře v domě.

PRODEJ BYTU 2+1 VHODNÝ K REKONSTRUKCI - VIŠŇOVKA

Pardubice

Chtěli byste své vysněné bydlení kousek od centra města? Tento byt o dispozici 2+1 je připravený k rekonstrukci dle Vašich přání. Navíc se nachází v oblíbené lokalitě Višňovka v Pardubicích.

PRODEJ BYTU 3+1 S GARÁŽÍ V CENTRU MĚSTA

Přelouč

Rodinné bydlení přímo v centru města Přelouče navíc s prostornou lodžií a garáží. Dům prošel nedávnou kompletní revitalizací, při které se vybudoval i nový prosklený výtah.

PRODEJ RODINNÉHO BYTU 3+1 V POLABINÁCH

Pardubice

Hledáte rodinné bydlení s veškerou občanskou vybaveností? Podívejte se na tento byt o dispozici 3+1 s lodžií a sklepem. Navíc se kousek od domu nachází park a cyklostezka podél Labe.

PRODEJ BYTU 3+kk S LODŽIÍ A SKLEPEM

Pardubice

Útulný slunný byt ve vyhledávané lokalitě Polabiny v Pardubicích. Něco takového jste hledali? Tak se podívejte na detailnější popis v inzerci a třeba právě tento byt bude ten Váš!

PRODEJ BYTU 2+1 S BALKONEM NA VIŠŇOVCE

Pardubice

Oblíbená lokalita Višňovka, kde máte veškerou občanskou vybavenost na dosah ruky. Přesně tady Vám nabízím byt o dispozici 2+1 s balkonem a sklepem, který je připravený k okamžité rekonstrukci.

PRODEJ RODINNÉHO BYTU 3+1 S LODŽIÍ

Přelouč

Prostorný rodinný byt o dispozici 3+1, který je připravený k okamžité rekonstrukci, dle Vašich představ. V inzerci je pro Vás připravená i vizualizace, kterou se můžete inspirovat a nechat si tak upravit Vašeho nové bydlení.

PRODEJ BYTU 2+KK S BALKONEM A TERASOU

Svítkov

Skvělá lokalita, bezplatné parkování přímo u domu, balkon, prostorná terasa a sklep. Pokud právě něco takového hledáte, podívejte se na detailnější popis nemovitosti.

KRÁSNÝ DŮM S TERASOU A ZAHRADNÍM DOMKEM

Staré Jesenčany

Krásný rodinný dům s terasou, kde budete rádi trávit svůj volný čas. Skvělá lokalita nedaleko města Pardubic. Co víc si přát ke spokojenému bydlení?

PRODEJ BYTU 3+1 V CENTRU MĚSTA

Pardubice

Rodinný byt přímo v centru města! Veškerou občanskou vybavenost tu máte na dosah ruky.

PRODEJ BYTU 2+1 S BALKONEM A SKLEPEM

Sezemice

Láká Vás klidná lokalita menšího města, kde budete mít ale veškerou občanskou vybavenost jako ve velkém městě? Mám pro Vás v nabídce tento hezký byt o dispozici 2+1, podívejte se na jeho prezentaci a pokud Vás zaujme, neváhejte a domluvte si prohlídku.

PRODEJ CHALUPY 2+KK

Včelákov

Hledáte to pravé místo k odpočinku a relaxaci, kam byste mohli utéct z rušného města? Probouzet se ráno na čerstvém vzduchu obklopeni přírodou, to zní jako pohádka.

PRODEJ PROSTORNÉHO BYTU 3+1 V PRAZE

Praha - Hodkovičky

Skvělá příležitost ke koupi světlého a prostorného bytu o dispozici 3+1 s podlahovou plochou 84 m² v klidné městské části Hodkovičky na Praze 4.

Byt 1+1, 48 m² - Praha - Strašnice

Praha

Byt je v původním udržovaném stavu, vhodný ale spíš k rekonstrukci. Skládá se ze dvou hlavních místností, ze kterých je výhled do zeleně.
Dále kuchyň s chodbou, koupelna s vanou a toaletou.

PRODEJ MODERNÍHO BYTU 3+1

Praha

Hledáte moderní rodinné bydlení v Praze, ale zároveň chcete mít dostatek klidného prostředí a přírody kolem sebe?

PRODEJ ŘADOVÉHO RODINNÉHO DOMU 3 KK

Staročernsko

Dům je o dispozici 3 kk a celková užitná plocha domu činí 86 m². Na pozemku který je o celkové výměře 470 m² je terasa s pergolou a zahradní domek.

PRODEJ KRÁSNÉHO, ŘADOVÉHO RODINNÉHO DOMU 5 KK

Ráby

Dům je po celkové rekonstrukci, která byla dokončená v roce 2018.
V celém domě je zabezpečovací zařízení včetně hlásiče požáru, sítě do oken i dveří a centrální vysavač.

PRODEJ VYBAVENÉHO BYTU 2+1

Višňovka, Pardubice

Byt o dispozici 2+1 s výměrou podlahové plochy 53 m². Byt se nachází ve druhém patře čtyřpatrového zděného domu s novým výtahem.

Fotografie panelového domu

BYT 2+1 S LODŽIÍ A PROSTORNOU KOMOROU

Pardubice - Polabiny

Hledáte bydlení, kde pohodlně zaparkujete a budete mít veškerou občanskou vybavenost na dosah ruky? Pak jste ho právě našli.

BYT 2+1 SE DVĚMA BALKÓNY

Hradec Králové

Nabízený byt s vlastním sklepem (3 m²) je umístěn ve třetím patře, bez výtahu v cihlovém domě, který je v památkově chráněném území a nachází se na malém růžku, na adrese Škroupova 726, tedy přímo v srdci Hradce Králové.

Rodinný dům

SPECIÁLNÍ RODINNÝ DŮM

Pardubice - Rosice nad Labem

V tomto domě najdete dostatek prostoru, pohodlí a díky lokalitě také i soukromí.

RODINNÝ DŮM S POZEMKEM, 2 229 m²

Borek

Hledáte klidnou obec k bydlení, ale zároveň dobrou dostupnost do okolních měst?
Rád bych Vám představil dům o dispozici 2+1, který je určen spíše k rekonstrukci a součástí je i neoplocený pozemek o celkové výměře 2229 m².

DVOUGENERAČNÍ RODINNÝ DŮM

Ostřešany

Dům má dva samostatně, oddělené vchody a díky tomu si můžete dům přizpůsobit jako dvougenerační, nebo je i možnost vybudování 2-3 samostatných bytových jednotek.

RODINNÝ DŮM S GARÁŽÍ A ZAHRADOU

Rozhovice

Dům je určen spíše k rekonstrukci, ale není vyloženě ve špatném stavu, před prodejem se v něm bydlelo.

BYT 3+KK PO REKONSTRUKCI 79 M²

Chrudim

Světlý a částečně vybavený byt, který prošel kompletní rekonstrukcí. Jedná se o dispozici 3+kk s podlahovou plochou 79 m² a navíc má balkón a dva sklepy.

Pohled na kuchyň i jídelní část

RODINNÝ BYT 3+1, 78,5 m²

Pardubice, Studánka

Hledáte ke koupi byt, který je vhodný pro rodinné bydlení, v oblíbené lokalitě s veškerou občanskou vybaveností? Pak jste ho právě našli. Tento byt je o dispozici 3+1 má lodžii a celkovou plochu 78,5 m².

Fotografie bytového domu v Černé za Bory

VYBAVENÝ BYT 1+1, 31,7 M²

Pardubice, Černá za Bory

Nabízím k prodeji pěkný investiční, staromládenecký či startovní byt v osobním vlastnictví o dispozici 1+1 a celkové výměře 31,7 m².

Fotografie celé kuchyňské linky

PROSTORNÝ BYT 4+1, 88 m²

Sezemice

Rád bych Vám nabídl ke koupi prostorný byt o dispozici 4+1, s podlahovou plochou 88 m². Nachází se na sídlišti v Sezemicích, konkrétně na adrese Spojovací 741.

Fotografie domu zepředu

BYT 3+1, 64 M² S TERASOU

Sezemice

Podkrovní byt je ve třetím patře a je vhodný spíše k rekonstrukci, ale není vyloženě ve špatné stavu, je proto na vás zda tu budete chtít ihned bydlet, nebo si byt předěláte dle svého vkusu.

Obývací pokoj s TV

BYT 3+1, 82 M² CENTRUM

Pardubice

Jedinečná příležitost ke koupi světlého a plně vybaveného bytu po rekonstrukci s balkonem a sklepem o dispozici 3+kk s celkovou plochou 82 m² v centru Pardubic včetně parkování na oploceném pozemku.

Sedací souprava se stolem

POLOVYBAVENÝ BYT 2+1, 54 M²

Pardubice

Byt se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží v cihlovém domě na adrese Dašická 1207, Pardubice.

Fotografie chaty zepředu

POZEMEK S CHATOU, 431 M²

Pardubice

Nachází se v Pardubicích zhruba 1 km od centra Dubiny . Jedná se o pozemek o celkové výměře 431 m², na němž stojí chata (23 m²) se zavedenou elektřinou.

Obývací pokoj s komodami

BYT 2+1, 51 M² URČENÝ K REKONSTRUKCI

Pardubice

Byt s novými plastovými okny se prodává nevybavený. V koupelně se nachází vana, toaleta je odděleně.

Kuchyňský kout

BYT 3+1 - 74,46 M² S BALKONEM

Pardubice, centrum

Byt je po celkové rekonstrukci z roku 2008 se změnou dispozice na 3+kk a nachází se ve třetím patře čtyřpatrového cihlového domu bez výtahu.

Kuchyňský kout

BYT 2+KK S LODŽIÍ, 51 M²

Pardubice, Karlovina

Byt se nachází v devátém patře zatepleného panelového domu s dvěma novými výtahy na adrese Jindřišská 801, Pardubice.

Kuchyňská linka

BYT 3+1, 75,9 M² S GARÁŽÍ

Pardubice

Byt se nachází ve třetí nadzemním podlaží v zatepleném cihlovém domě na adrese Rokycanova 2553, Pardubice – Zelené Předměstí.

Sedací souprava s konferenčním stolem

POLOVYBAVENÝ BYT, 3+1 - 71,5 M²

Pardubice, Dukla

Byt je v dobrém stavu s kompletně předělanou elektřinou do mědi a je vybaven kuchyňskou linkou s kombinovaným plynovým sporákem s elektrickou troubou a digestoří.

Pohled na chalupu a altánek

VYBAVENÁ CHALUPA, 104 M²

Petrovičky

Z půlky dřevěná a z půlky zděná chalupa o dispozici 3+kk s dílnou, malým vinným sklípkem, zahradou a nádhernou přírodou je vhodná pro toho, kdo má rád turistiku, cyklistiku, procházky a zimní sporty.

Obývací pokoj a TV

BYT 3+KK, 83 M² S LODŽIÍ

Chrudim

Plně vybavený rodinný byt, který je po kompletní rekonstrukci a nabízí dispozici 3+1 s komorou a prostornou lodžií. Jeho celková plocha činí 83,05 m².

Pohled z dětského pokoje do chodby

BYT POLABINY 3+1, 67 M²

Pardubice

Polovybavený byt o dispozici 3+1 a celkové ploše 67,1 m². Byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží panelového domu po zateplení s výtahem, novými schránkami, zvonky, vchodovými dveřmi.

Obývací místnost s balkonem

BYT 3+1 SE DVĚMA BALKÓNY, 78 M²

Pardubice, centrum

Nevybavený rodinný byt o dispozici 3+1 se dvěma balkóny o celkové ploše 78 m². Byt se nachází ve druhém patře zděného domu bez výtahu na adrese Pardubice, Bratranců Veverkových 2334.

Obývací pokoj se sedací soupravou

ČÁSTEČNĚ VYBAVENÝ BYT 1+1, 46 M²

HRADEC KRÁLOVÉ

Částečně vybavený byt o dispozici 1+1 s lodžií o celkové ploše 45,67 m². Byt se nachází v pátém patře šestipatrového panelového domu s výtahem, jen pár kroků od obchodního centra Futurum, a to na adrese: Pod Zámečkem 1368, Hradec Králové.

Ohraničení pozemku

POZEMEK S DOMEM A STODOLOU,
5083 M²

Horní Ředice

Starší usedlost s pozemkem o velikosti 5 083 m², který je celý určen územním plánem k výstavbě rodinných domů. Na pozemku se v tuhle chvíli nachází stodola a dům, který byl postaven přibližně před 100 lety, ale narovinu, jejich stav je spíše vhodný k demolici.

Dětský pokoj s postelemi

NEVYBAVENÝ BYT 4+1, 93 M²

Pardubice, Studánka

Byt o dispozici 4+1 s lodžií (3,5 m²) o celkové ploše 93,2 m². Byt se nachází ve čtvrtém patře sedmipatrového panelového domu po celkovém zateplení s fasádou, bezpečnostními vchodovými dveřmi s videozvonky, novými schránkami a výtahem.

Ložnice s knihovnou

BYT PO REKONSTRUKCI 3+1, 71 M²

Sezemice

Byt má celkem 71 m², je orientován na jižní stranu, nachází se v prvním patře dvoupatrového zděného domu, má nová plastová okna s roletami, vinylové podlahy a plně vybavenou kuchyňskou linku s moderními spotřebiči.

Řadový dům s parkovacím stáním

ŘADOVÝ RODINNÝ DŮM, 163 M²

Holice

Rodinný dům o podlahové ploše 148 m² s celkovou plochou pozemku 529 m² a garáží 15 m² je ideálním řešením pro ty, kteří hledají opravdu komfortní a klidné bydlení s výbornou občanskou vybaveností.

Obývací část se spací částí

BYT 2+KK, 42 M² CENTRUM

Pardubice

Nevybavený byt o dispozici 2+kk s celkovou plochou 42 m². Byt se nachází v devátém patře čtrnáctipatrového domu s dvěma výtahy. Panelový dům je po celkové revitalizaci a je zabezpečen několika kamerami.

Nová kuchyně se vstupem na balkon

BYT 3+1, 75 M² V OBLÍBENÉ LOKALITĚ

Pardubice, Závodu míru

Polovybavený byt o dispozici 3+1 s dvěmi lodžiemi a celkovou rozlohou 75 m², který až na obložky a dveře prošel kompletní rekonstrukcí. Byt se nachází v desátém patře čtrnáctipatrového domu s dvěma výtahy.

Pohled z dronu na pozemek

STAVEBNÍ POZEMEK PRO BYDLENÍ, 955 M²

Ostřešany

Rád bych vám nabídl ke koupi stavební pozemek (955 m²) určený k výstavbě rodinného domu v Ostřešanech-Ostřešánky.

Nový kuchyňský kout

NADSTANDARDNÍ BYT 2+KK, 63,5 M²

Pardubice, Zelené Předměstí

Byt o dispozici 2+kk o celkové rozloze 63,5 m², který prošel kompletní nadstandardní rekonstrukcí s termínem kolaudace nyní v červnu 2018.

Pohled na chalupu od silnice

JEDINEČNÁ CHALUPA POD KUNĚTICKOU HOROU, 150 M²

Ráby

Z půlky roubená a z půlky zděná chalupa o dispozici 5+1 s dílnou, klenutým vinným sklípkem, oplocenou zahradou a nádhernou přírodou je vhodná pro toho, kdo má rád turistiku, cyklistiku a procházky.

Obývací pokoj po rekonstrukci s krbem

KRÁSNÝ ZREKONSTRUOVANÝ BYT 3+1, 77 M²

Heřmanův Městec

Nabízím k prodeji krásný zrekonstruovaný byt 3+1 o celkové ploše 77,2 m².  Byt se nachází ve druhém patře šestipatrového panelového domu s výtahem, v jedné z nejžádanějších a nejklidnějších lokalit v Heřmanově Městci.

Fotografie kuchyně

RODINNÝ BYT 3+1, 75 M²

Chrudim IV.

Byt se nachází ve druhém patře osmipatrového panelového domu s výtahem v jedné z nejžádanějších chrudimských lokalit.

PRODÁNO ZA 2 DNY, BYT 3+1 - 87,7 M²

Pardubice, Trnová

Krásný plně vybavený byt o dispozici 3+1 s celkovou plochou 87,7 m², který je po rekonstrukci v roce 2014. Byt se nachází v prvním patře třípatrového zděného domu v jedné za nejklidnějších a nejžádanějších pardubických lokalit.

PRODÁNO ZA 5 DNŮ, KRÁSNÝ BYT 2+1, 55,4 M²

Pardubice, Zelené Předměstí

Krásný zrekonstruovaný (z roku 2016) byt 2+1 o celkové ploše 55,4 m².
Byt se nachází v osmém patře desetipatrového zděného domu po celkové revitalizaci se dvěma novými výtahy v jedné z nejžádanějších pardubických lokalit.

ZREKONSTRUOVANÝ BYT
2+1, 62 M²

Pardubice, Polabiny

Rohový byt s pouze třemi byty na patře a pouze jednou společnou zdí představuje ideální řešení pro ty, kteří hledají opravdu klidné a komfortní bydlení.

Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.