Prodané nemovitosti

Rodinný dům

SPECIÁLNÍ RODINNÝ DŮM

Pardubice - Rosice nad Labem

V tomto domě najdete dostatek prostoru, pohodlí a díky lokalitě také i soukromí.

RODINNÝ DŮM S POZEMKEM, 2 229 m²

Borek

Hledáte klidnou obec k bydlení, ale zároveň dobrou dostupnost do okolních měst?
Rád bych Vám představil dům o dispozici 2+1, který je určen spíše k rekonstrukci a součástí je i neoplocený pozemek o celkové výměře 2229 m².

ZAREZERVOVÁNO

DVOUGENERAČNÍ RODINNÝ DŮM

Ostřešany

Dům má dva samostatně, oddělené vchody a díky tomu si můžete dům přizpůsobit jako dvougenerační, nebo je i možnost vybudování 2-3 samostatných bytových jednotek.

ZAREZERVOVÁNO

RODINNÝ DŮM S GARÁŽÍ A ZAHRADOU

Rozhovice

Dům je určen spíše k rekonstrukci, ale není vyloženě ve špatném stavu, před prodejem se v něm bydlelo.

BYT 3+KK PO REKONSTRUKCI 79 M²

Chrudim

Světlý a částečně vybavený byt, který prošel kompletní rekonstrukcí. Jedná se o dispozici 3+kk s podlahovou plochou 79 m² a navíc má balkón a dva sklepy.

Pohled na kuchyň i jídelní část

RODINNÝ BYT 3+1, 78,5 m²

Pardubice, Studánka

Hledáte ke koupi byt, který je vhodný pro rodinné bydlení, v oblíbené lokalitě s veškerou občanskou vybaveností? Pak jste ho právě našli. Tento byt je o dispozici 3+1 má lodžii a celkovou plochu 78,5 m².

Fotografie bytového domu v Černé za Bory

VYBAVENÝ BYT 1+1, 31,7 M²

Pardubice, Černá za Bory

Nabízím k prodeji pěkný investiční, staromládenecký či startovní byt v osobním vlastnictví o dispozici 1+1 a celkové výměře 31,7 m².

Fotografie celé kuchyňské linky

PROSTORNÝ BYT 4+1, 88 m²

Sezemice

Rád bych Vám nabídl ke koupi prostorný byt o dispozici 4+1, s podlahovou plochou 88 m². Nachází se na sídlišti v Sezemicích, konkrétně na adrese Spojovací 741.

Fotografie domu zepředu

BYT 3+1, 64 M² S TERASOU

Sezemice

Podkrovní byt je ve třetím patře a je vhodný spíše k rekonstrukci, ale není vyloženě ve špatné stavu, je proto na vás zda tu budete chtít ihned bydlet, nebo si byt předěláte dle svého vkusu.

Obývací pokoj s TV

BYT 3+1, 82 M² CENTRUM

Pardubice

Jedinečná příležitost ke koupi světlého a plně vybaveného bytu po rekonstrukci s balkonem a sklepem o dispozici 3+kk s celkovou plochou 82 m² v centru Pardubic včetně parkování na oploceném pozemku.

Sedací souprava se stolem

POLOVYBAVENÝ BYT 2+1, 54 M²

Pardubice

Byt se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží v cihlovém domě na adrese Dašická 1207, Pardubice.

Fotografie chaty zepředu

POZEMEK S CHATOU, 431 M²

Pardubice

Nachází se v Pardubicích zhruba 1 km od centra Dubiny . Jedná se o pozemek o celkové výměře 431 m², na němž stojí chata (23 m²) se zavedenou elektřinou.

Obývací pokoj s komodami

BYT 2+1, 51 M² URČENÝ K REKONSTRUKCI

Pardubice

Byt s novými plastovými okny se prodává nevybavený. V koupelně se nachází vana, toaleta je odděleně.

Kuchyňský kout

BYT 3+1 - 74,46 M² S BALKONEM

Pardubice, centrum

Byt je po celkové rekonstrukci z roku 2008 se změnou dispozice na 3+kk a nachází se ve třetím patře čtyřpatrového cihlového domu bez výtahu.

Kuchyňský kout

BYT 2+KK S LODŽIÍ, 51 M²

Pardubice, Karlovina

Byt se nachází v devátém patře zatepleného panelového domu s dvěma novými výtahy na adrese Jindřišská 801, Pardubice.

Kuchyňská linka

BYT 3+1, 75,9 M² S GARÁŽÍ

Pardubice

Byt se nachází ve třetí nadzemním podlaží v zatepleném cihlovém domě na adrese Rokycanova 2553, Pardubice – Zelené Předměstí.

Sedací souprava s konferenčním stolem

POLOVYBAVENÝ BYT, 3+1 - 71,5 M²

Pardubice, Dukla

Byt je v dobrém stavu s kompletně předělanou elektřinou do mědi a je vybaven kuchyňskou linkou s kombinovaným plynovým sporákem s elektrickou troubou a digestoří.

Pohled na chalupu a altánek

VYBAVENÁ CHALUPA, 104 M²

Petrovičky

Z půlky dřevěná a z půlky zděná chalupa o dispozici 3+kk s dílnou, malým vinným sklípkem, zahradou a nádhernou přírodou je vhodná pro toho, kdo má rád turistiku, cyklistiku, procházky a zimní sporty.

Obývací pokoj a TV

BYT 3+KK, 83 M² S LODŽIÍ

Chrudim

Plně vybavený rodinný byt, který je po kompletní rekonstrukci a nabízí dispozici 3+1 s komorou a prostornou lodžií. Jeho celková plocha činí 83,05 m².

Pohled z dětského pokoje do chodby

BYT POLABINY 3+1, 67 M²

Pardubice

Polovybavený byt o dispozici 3+1 a celkové ploše 67,1 m². Byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží panelového domu po zateplení s výtahem, novými schránkami, zvonky, vchodovými dveřmi.

Obývací místnost s balkonem

BYT 3+1 SE DVĚMA BALKÓNY, 78 M²

Pardubice, centrum

Nevybavený rodinný byt o dispozici 3+1 se dvěma balkóny o celkové ploše 78 m². Byt se nachází ve druhém patře zděného domu bez výtahu na adrese Pardubice, Bratranců Veverkových 2334.

Obývací pokoj se sedací soupravou

ČÁSTEČNĚ VYBAVENÝ BYT 1+1, 46 M²

HRADEC KRÁLOVÉ

Částečně vybavený byt o dispozici 1+1 s lodžií o celkové ploše 45,67 m². Byt se nachází v pátém patře šestipatrového panelového domu s výtahem, jen pár kroků od obchodního centra Futurum, a to na adrese: Pod Zámečkem 1368, Hradec Králové.

Ohraničení pozemku

POZEMEK S DOMEM A STODOLOU,
5083 M²

Horní Ředice

Starší usedlost s pozemkem o velikosti 5 083 m², který je celý určen územním plánem k výstavbě rodinných domů. Na pozemku se v tuhle chvíli nachází stodola a dům, který byl postaven přibližně před 100 lety, ale narovinu, jejich stav je spíše vhodný k demolici.

Dětský pokoj s postelemi

NEVYBAVENÝ BYT 4+1, 93 M²

Pardubice, Studánka

Byt o dispozici 4+1 s lodžií (3,5 m²) o celkové ploše 93,2 m². Byt se nachází ve čtvrtém patře sedmipatrového panelového domu po celkovém zateplení s fasádou, bezpečnostními vchodovými dveřmi s videozvonky, novými schránkami a výtahem.

Ložnice s knihovnou

BYT PO REKONSTRUKCI 3+1, 71 M²

Sezemice

Byt má celkem 71 m², je orientován na jižní stranu, nachází se v prvním patře dvoupatrového zděného domu, má nová plastová okna s roletami, vinylové podlahy a plně vybavenou kuchyňskou linku s moderními spotřebiči.

Řadový dům s parkovacím stáním

ŘADOVÝ RODINNÝ DŮM, 163 M²

Holice

Rodinný dům o podlahové ploše 148 m² s celkovou plochou pozemku 529 m² a garáží 15 m² je ideálním řešením pro ty, kteří hledají opravdu komfortní a klidné bydlení s výbornou občanskou vybaveností.

Obývací část se spací částí

BYT 2+KK, 42 M² CENTRUM

Pardubice

Nevybavený byt o dispozici 2+kk s celkovou plochou 42 m². Byt se nachází v devátém patře čtrnáctipatrového domu s dvěma výtahy. Panelový dům je po celkové revitalizaci a je zabezpečen několika kamerami.

Nová kuchyně se vstupem na balkon

BYT 3+1, 75 M² V OBLÍBENÉ LOKALITĚ

Pardubice, Závodu míru

Polovybavený byt o dispozici 3+1 s dvěmi lodžiemi a celkovou rozlohou 75 m², který až na obložky a dveře prošel kompletní rekonstrukcí. Byt se nachází v desátém patře čtrnáctipatrového domu s dvěma výtahy.

Pohled z dronu na pozemek

STAVEBNÍ POZEMEK PRO BYDLENÍ, 955 M²

Ostřešany

Rád bych vám nabídl ke koupi stavební pozemek (955 m²) určený k výstavbě rodinného domu v Ostřešanech-Ostřešánky.

Nový kuchyňský kout

NADSTANDARDNÍ BYT 2+KK, 63,5 M²

Pardubice, Zelené Předměstí

Byt o dispozici 2+kk o celkové rozloze 63,5 m², který prošel kompletní nadstandardní rekonstrukcí s termínem kolaudace nyní v červnu 2018.

Pohled na chalupu od silnice

JEDINEČNÁ CHALUPA POD KUNĚTICKOU HOROU, 150 M²

Ráby

Z půlky roubená a z půlky zděná chalupa o dispozici 5+1 s dílnou, klenutým vinným sklípkem, oplocenou zahradou a nádhernou přírodou je vhodná pro toho, kdo má rád turistiku, cyklistiku a procházky.

Obývací pokoj po rekonstrukci s krbem

KRÁSNÝ ZREKONSTRUOVANÝ BYT 3+1, 77 M²

Heřmanův Městec

Nabízím k prodeji krásný zrekonstruovaný byt 3+1 o celkové ploše 77,2 m².  Byt se nachází ve druhém patře šestipatrového panelového domu s výtahem, v jedné z nejžádanějších a nejklidnějších lokalit v Heřmanově Městci.

Fotografie kuchyně

RODINNÝ BYT 3+1, 75 M²

Chrudim IV.

Byt se nachází ve druhém patře osmipatrového panelového domu s výtahem v jedné z nejžádanějších chrudimských lokalit.

PRODÁNO ZA 2 DNY, BYT 3+1 - 87,7 M²

Pardubice, Trnová

Krásný plně vybavený byt o dispozici 3+1 s celkovou plochou 87,7 m², který je po rekonstrukci v roce 2014. Byt se nachází v prvním patře třípatrového zděného domu v jedné za nejklidnějších a nejžádanějších pardubických lokalit.

PRODÁNO ZA 5 DNŮ, KRÁSNÝ BYT 2+1, 55,4 M²

Pardubice, Zelené Předměstí

Krásný zrekonstruovaný (z roku 2016) byt 2+1 o celkové ploše 55,4 m².
Byt se nachází v osmém patře desetipatrového zděného domu po celkové revitalizaci se dvěma novými výtahy v jedné z nejžádanějších pardubických lokalit.

ZREKONSTRUOVANÝ BYT
2+1, 62 M²

Pardubice, Polabiny

Rohový byt s pouze třemi byty na patře a pouze jednou společnou zdí představuje ideální řešení pro ty, kteří hledají opravdu klidné a komfortní bydlení.

Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.