Online odhad nemovitosti

Zjistěte odhad ceny bytu či domu s vysokou přesností

Vše online a za pár kliknutí. Díky kvalifikovanému odhadu se dozvíte, za kolik peněz můžete prodat vaši nemovitost. A to zcela zdarma.

Nenechám vás prodat levně

DÍKY MÉMU ODHADU VÁM UKÁŽU, JAKÁ JE REÁLNÁ CENA A JAK LZE JEŠTĚ CENU NAVÝŠIT

Mám za sebou více jak 3.000 vypracovaných odhadů nemovitostí. Vyzkoušejte odhad ceny nemovitosti online a zjistěte za pár kliknutí, kolik peněz můžete získat při prodeji svého bytu či domu.

Budete-li mít zájem, můžeme se sejít přímo na místě, kde nemovitost stojí. Takový případ je podle mého ideální. Zabere to přibližně 30 minut vašeho času v závislosti na typu nemovitosti a navíc si promluvíme o důležitých věcech, které se dané nemovitosti týkají. Určitě mě bude zajímat, jaká je dispozice, jak je nemovitost stará a kdy byla kolaudovaná, v jakém je technickém stavu, jak je v ní řešeno vytápění, jaké jsou k dispozici inženýrské sítě, v jakém technickém stavu je střecha, okna a další.

Poté vám připravím návrh reálné tržní ceny. Návrh se bude opírat o všechny skutečnosti, se kterými jsem měl možnost se seznámit. Důležitou roli budou hrát také mé zkušenosti, prodané nemovitosti ve vaší lokalitě, ale hlavně provedu průzkum přímo v katastru nemovitostí, kde mám možnost vidět reálné prodejní ceny. Obdržíte ode mě report s uskutečněnými prodeji ve vašem nejbližším okolí za posledních 6 až 12 měsíců.

Článek
14.9.2021

PATŘÍTE MEZI 90% LIDÍ, KTEŘÍ CHTĚJÍ Z PRODEJE SVÉ NEMOVITOSTI ZÍSKAT MAXIMUM? ŘEKNU VÁM, JAK NA TO.

Víte, jak za svůj byt, dům, pozemek či chatu dostat maximální možnou částku? Znám cestu,…
Read More
Článek
10.9.2021

HYPOTEČNÍ ÚVĚRY ZDRAŽUJÍ, JAK TO OVLIVNÍ PRODEJE NEMOVITOSTÍ?

Úrokové sazby hypoték Úrokové sazby hypoték zvolna stoupají a podle odborníků z bankovního sektoru je jasné,…
Read More
Článek
13.7.2021

JAKÝ JE MŮJ POSTUP PRODEJE VAŠÍ NEMOVITOSTI?

Doporučím Vám tržní cenu Mám za sebou více jak 100 prodaných nemovitostí a více jak…
Read More


Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.