PRODEJ ROZLEHLÉHO STAVEBNÍHO POZEMKU 10.705 m²

Poběžovice u Přelouče

Podpis

Dobrý den,

nabízíme k prodeji stavební pozemek obklopený přírodou, ideální pro výstavbu vašeho vlastního domova v klidném a idylickém prostředí.

Pozemek se nachází v nádherné přírodní lokalitě v Poběžovicích u Přelouče, daleko od rušného městského života, ale zároveň s dostatečnou dostupností k veškerým potřebným službám v nedaleké Přelouči.

Celý pozemek má velkorysou výměru 10.705 m² a je mírně svažitý.

Voda a elektřina je přístupná z hranice pozemku.

K pozemku vede zpevněná příjezdová cesta, která vede po obvodu dvou stran pozemku.

Pozemek je vhodný pro výstavbu jednoho rodinného domu s velkorysou zahradou, nebo pro výstavbu více samostatných domů. Nabízí se zde krásný výhled na okolní krajinu a klidné prostředí pro odpočinek a relaxaci.

Poběžovice u Přelouče jsou malá obec a veškerou základní vybavenost najdete ve 2 km vzdálených Lipolticích: mateřskou a základní školu, poštu i potraviny. Supermarket, lékaře, restaurace a mnoho dalšího pak v 5 km vzdálené Přelouči.
Okolí obce nabízí krásnou přírodu ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku. V nedaleké vzdálenosti se nachází zámek Choltice a přírodní rezervace Bohdanečský rybník.

Pokud máte zájem o vlastní kousek přírody a plánujete stavbu vlastního domova, neváhejte mě kontaktovat pro domluvení prohlídky. Tento stavební pozemek může být začátkem vašich snů o životě v harmonii s klidem a přírodou.

S úctou, Petr Ivanko | realitní specialista.

7.990.000 Kč

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Kategorie Pozemky pro bydlení
Lokalita Poběžovice u Přelouče
Okres Pardubice
Plocha pozemku 10.705 m²
Zástavba Venkovská
Komunikace Asfaltová, Zpevněná
Doprava Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V, 400V
Odpad ČOV pro celý objekt


Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.