PRODEJ USEDLOSTI - 5 966 m²

Bylany 19

Popis

Dobrý den,

rád bych Vám nabídl příležitost k investici. Jedná se o soubor pozemků na kterých je rodinná usedlost s číslem popisným 19 a stodolou v obci Bylany. Pozemek má celkovou výměru 5 966 m² a vedou k němu dvě zpevněné cesty jedna obecní a druhá soukromá, která je také předmětem prodeje.

Dům se stodolou je vhodný k demolici.

V územním plánu je celý pozemek určen k výstavbě rodinných domů. Takže pokud hledáte nemovitost za účelem investice, tak je tato nabídka určena přímo pro Vás.
Nebo samozřejmě pokud máte rádi dostatek prostoru a soukromí, můžete si zde postavit svůj vysněný rodinný dům s krásnou, rozlehlou zahradou.

Bylany je obec, která se nachází mezi Chrudimí a Heřmanovým Městcem. Žije zde přibližně 442 obyvatel. Obec disponuje občanskou vybaveností jako je mateřská škola, dětské hřiště, prodejna smíšeného zboží, řeznictví, hospůdka i autoservis. Co se týká dopravy lze zde využít dobré autobusové spojení mezi Chrudimí a Heřmanovým Městcem. V obou těchto městech naleznete rozšířenější občanskou vybavenost, která Vám zde chybí.

A pokud byste se chtěli dozvědět více informací, pak mě neváhejte kontaktovat, rád Vás osobně nemovitostí provedu.

S úctou, Petr Ivanko | realitní specialista.

PRODÁNO

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Kategorie Pozemky pro bydlení
Lokalita Bylany 19
Okres Chrudim
Plocha pozemku 5.966 m²
Stavba Rodinný dům
Zástavba Obytná
Počet objektů 2
Komunikace Asfaltová, Zpevněná
Doprava Silnice
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V, 400V
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace


Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.