Rodinný dům s dvěma samostatnými vchody

Ostřešany 217

Popis

Dobrý den,
nabízím Vám ke koupi rodinný dům o celkové podlahové ploše 216 m² a s pozemkem o celkové výměře 433 m² na adrese Ostřešany 217.
Dům má dva samostatně, oddělené vchody a díky tomu si můžete dům přizpůsobit jako dvougenerační, nebo je i možnost vybudování 2-3 samostatných bytových jednotek.

Dům je v původním, ale zachovalém stavu a je plně vybavený, tak jak vidíte na fotografiích. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, ohřev vody pak elektrickým bojlerem. Před časem byla nainstalována nová plastová okna.

V přízemí jsou 4 obytné místnosti, kuchyň a koupelna s toaletou. V 1. patře pak 3 obytné místnosti a půdní prostor s možností další výstavby pokoje.

Na pozemku se dále nachází garáž, dřevník, dílna a kopaná studna.

Ostřešany jsou malá obec, kde naleznete mateřskou a základní školu, restauraci a obchod s potravinami. V těsné blízkosti leží Pardubice, kde se nachází veškerá občanskou vybavenost. Z Ostřešan do Pardubic jezdí v pracovní dny i více než 20 spojů v obou dvou směrech.

Připravil jsem si pro Vás také virtuální 3D prohlídku, díky které si můžete celý dům projít z pohodlí a bezpečí vašeho domova. Takže pokud Vás tato nabídka zaujala a chtěli byste se přijít podívat, tak mi zavolejte a domluvíme se na osobní prohlídce.

PS. Vzhledem k energetické náročnosti třídy G je možné nárokovat dotaci na rekonstrukci do výše půl milionu korun.

S úctou, Petr Ivanko | realitní specialista.

PRODÁNO

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Virtuální prohlídka

Kategorie Rodinné domy
Lokalita Ostřešany 217
Okres Pardubice
Stav objektu Dobrý
Budova Cihlová
Poloha objektu Samostatný
G (67,2 kWh/m2 za rok)
Parkování Ano
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice, Autobus
Elektřina 230V

Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.