Byt 2+1 se dvěma balkóny

Škroupova 726 | Hradec Králové

Prodej bytu se dvěma balkóny

Dobrý den,

rád bych Vám nabídl ke koupi byt o dispozici 2+1, se dvěma balkóny o celkové rozloze 72 m², který prošel kompletní rekonstrukcí s termínem dokončení v roce 2014.

Nabízený byt s vlastním sklepem (3 m²) je umístěn ve třetím patře, bez výtahu v cihlovém domě, který je v památkově chráněném území a nachází se na malém růžku, na adrese Škroupova 726, tedy přímo v srdci Hradce Králové.

Při rekonstrukci byly sníženy stropy, byla nainstalována nová dřevěná okna a kompletně odstraněny původní parkety, čímž je zabráněno případnému vrzání a skřípání tak, jak by tomu bylo v případě pokládky na původní podloží.

Došlo také ke kompletní výměně topného systému s důrazem na propočet pro dostatečnou výhřevnost celého prostoru a byl nainstalován nový plynový kotel. Samozřejmostí jsou kompletně nové odpady, elektrické rozvody a vše podléhá oficiálnímu vydání revizní zprávy.

Byt se prodává vybaven kuchyňskou linkou včetně trouby, elektrické sklokeramické desky a myčky na nádobí. V koupelně zůstává veškerý nábytek včetně pračky. Ostatní vybavení dle přiložených fotografií není součástí prodeje.

V domě můžete využívat společnou kolárnu s kočárkárnou a společnou terasu na střeše domu.
Ve vzdálenosti do 5 minut chůze je nákupní centrum Atrium, kino Centrál, autobusová zastávka, fitness centrum a mnoho dalšího.

Výstavba domu probíhala v roce 1924 – 1926, je nově opravena střecha, jsou vyměněny okna ve společných prostorech a aktuálně probíhá rekonstrukce sklepních kójí. Do budoucna se plánuje nová fasáda. Aktuální úvěr SVJ je 750.000 Kč, zůstatek ke splacení je 360.000 Kč a fond oprav činí 1.762 Kč.

V případě Vašeho zájmu, může aktuální majitel zůstat v bytě jako nájemník, po dobu přibližně 1 roku, představa nájemného je 11.000 Kč/měsíc + záloha na energie.

Takových bytů není mnoho, v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat, bytem Vás rád osobně provedu.

S úctou, Petr Ivanko | realitní specialista.

PRODÁNO

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Virtuální prohlídka

Kategorie Byty 2+1
Lokalita Škroupova, Hradec Králové
Okres Hradec Králové
Vlastnictví Osobní
Plocha užitná 72 m²
Počet podlaží 5
Podlaží umístění 4
Stav objektu Po rekonstrukci
Budova Cihlová
Poloha objektu Rohový
Umístění objektu Centrum obce
Zástavba Obchodní a obytná
Zařízený Částečně
Parkování Ano
Výtah Ne
Balkón Ano (4m²)
Sklep Ano (3m²)
Komunikace Asfaltová
Telekomunikace Internet, Kabelové rozvody
Doprava Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Topení Ústřední plynové

Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.