PRODEJ POZEMKU 7 995 M²

Kladina

Popis

Dobrý den,

rád bych Vám nabídl ke koupi pozemek, který dlouhodobě slouží jako školka jehličnatých stromků s každoročním prodejem na vánoce. Nachází se na konci obce Kladina směrem na Velké Koloděje, zhruba 2 km od Sezemic.

Pozemek je o celkové výměře 7 995 m². Je téměř rovinatý, celý oplocený a ihned na kraji je postaven modulární stan, který slouží jako stánek při prodeji stromků. Je tu ale také možnost rekreace, na pozemek můžete umístit mobilheim, nebo jinou stavbu – tuto možnost s vámi proberu při osobní prohlídce.

Jedná se o klidné místo, které je obklopené polem a Zadní Lodrankou. Je to tedy ideálním řešením pro ty, kteří hledají klidnou rekreaci v blízkosti města s možností zahradničení a nebo skvělá příležitost pro investici. Aktuálně je na pozemku přibližně 5 500 jehličnatých stromků (jedle, smrk stříbrný, borovice černá), které jsou určené k vánočnímu prodeji a každoroční obrat je přibližně 350 000 Kč.

Pokud Vás pozemek zaujal a chtěli byste se na něj přijít podívat, tak mi zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Budu se na Vás těšit.

S úctou, Petr Ivanko | realitní specialista.

PRODÁNO

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Kategorie Zemědělská půda
Lokalita Sezemice – Kladina
Okres Pardubice
Plocha pozemku 7.995 m²
Zástavba Venkovská
Doprava Silnice


Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.