Moderní nízkoenergetický rodinný dům 5+kk

Na Vinici | Vysoká nad Labem

Popis

Dobrý den,
dnes tu pro Vás mám příležitost ke koupi nadčasového a prvotřídního nízkoenergetického rodinného domu s garáží, terasou a zahradou, který se nachází na skvělém místě a zároveň v klidné obci kousek od městských Hradeckých lesů ve Vysoké nad Labem. Dům je o dispozici 5+kk a jeho celková obvodová plocha činí 270 m².
Je postaven nově v roce 2020 a kombinuje v sobě dokonalý promyšlený design a maximální komfort pro rodinné bydlení. Hned na úvod bych rád zmínil, že se na výstavbě nešetřilo a vše je jen z těch nejlepších a nejkvalitnějších materiálů.

Obývací místnost je propojená s moderní kuchyní, která je od českého výrobce nejvyšší kvality Sykora. Vestavěné spotřebiče jsou od značky Bosch, digestoř má externě umístěnou ventilační jednotkou (tzn. provoz je téměř bezhlučný) a je na dálkové ovládání, samozřejmostí je zde ve dřezu i drtič odpadu (Franke) a velkou dominantou je zde prostorná americká lednice značky LG.
V přízemí domu nalezneme garáž s vraty na elektrický pohon, dílnu, technickou koupelnu se sprchou, pánskou místnost a technickou místnost v níž se nachází rekuperační jednotka značky WOLF s rozvody do všech místností, jedna z nejlepších vnitřních jednotek tepelného čerpadla značky Buderus, akumulační nádrž teplé vody na 300 l, záložní elektrický zdroj s výdrží jednoho týdne a to proto, aby nezamrzli trubky do venkovní jednotky.

V prvním patře je položena nádherná italská dlažba ,pod kterou se nachází podlahové vodovodní vytápění. Hned po vstupu najdeme pokoj, ze kterého může vzniknout pracovna, nebo třeba dětský pokojíček, dále zde máme prostorný obývací pokoj který je propojen s kuchyní, koupelnu se sprchovým koutem ve které je zabudované rádio a toaletu s automatickým dávkováním čistících kapslí. V každém patře se pak nachází šatna s přípravou pro schoz špinavého prádla, které vyndáte v přízemí přímo u pračky.
Druhé patro tvoří dva pokoje, kde budou dodělány bukové parapety, koupelna s celoplechovou vanou a mramorovými umyvadly, toaleta, prostornější šatna se zabudovaným trezorem, další šatna a terasa s výhledem do lesa.

Veškerá okna v domě jsou hliníková s bezpečnostním trojsklem, samozřejmostí jsou i hliníkové vchodové dveře.

Co ještě majitelé před prodejem mají v plánu dokončit? Zplanýrování zahrady + výstavba opěrné zdi, piloty na terasu, sokly, bodové osvětlení do podhledů, instalace umyvadla v 1.patře, položení dlažby v přízemí a kolaudaci celého domu.

Nové majitele pak čeká pozemek oplotit, dodělat zábradlí a schodiště, venkovní žaluzie, intercom, položit krytinu na terase ve 2.patře a několik málo dekoračních nedodělků. Na venkovní bazén či koupací jezírko je zde již příprava.

Dům má energetickou náročnost třídy B. a k tomu ještě dodatečné 13 cm zateplení, předpokládané náklady na dům jsou jen 2000 Kč měsíčně.

Vysoká nad Labem je obec vzdálená přibližně 6 km od Hradce Králové s počtem obyvatel kolem 1 700. Je obklopená borovými lesy a kopci přičemž na jednom z nich najdeme rozhlednu se jménem Milíř. Občanská vybavenost je zde dobrá, nalezneme tu mateřskou školu, potraviny, poštu, hospůdku, penzion a fotbalové hřiště.

Do obce zajíždí MHD linky 18 a 20 z blízkého Hradce Králové. Do Vysoké vede také odbočka z Hradubické cyklostezky, která cyklistům umožňuje vyhnout se rušné silnici s automobilovou dopravou.

Toto je opravdu jen ve zkratce, podrobnějších informací mám pro Vás mnohem více. Také jsem si pro Vás připravil virtuální 3D prohlídku, díky které si můžete celý dům projít z pohodlí a bezpečí Vašeho domova.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak mi zavolejte a domluvíme se spolu na prohlídce, na které Vám sdělím více a celým domem Vás osobně provedu.

S úctou, Petr Ivanko | realitní specialista.

13.490.000 Kč

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Virtuální prohlídka

ategorie Rodinné domy
Lokalita Na Vinici, Vysoká nad Labem
Okres Hradec Králové
Velikost 5 a více pokojů
Nízkoenergetický ano
Plocha užitná 270 m²
Plocha pozemku 1.049 m²
Stav objektu Novostavba
Budova Cihlová
Typ domu Patrový
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Obytná
Rok výstavby 2020
B
Zařízený Částečně
Garáž Ano
Počet garáží 1
Terasa ano
Sklep ano
Komunikace Asfaltová
Telekomunikace Kabelové rozvody
Doprava Silnice, MHD, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Odpad Veřejná kanalizace

Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.