PRODEJ DOMU/CHALUPY 4+KK 102 M² SE ZAHRADOU 733 M²

Soběraz 4

Popis

Hledáte to pravé místo, kde byste mohli mít svůj rodinný dům, nebo chalupu kam si budete jezdit odpočinout od ruchu velkoměsta?
Rád bych Vám nabídl dům s dispozicí 4+kk, o celkové podlahové ploše 102 m², který se nachází v malebné obci jménem Soběraz č.p. 4 nedaleko Jičína.

Pozemek má celkovou plochu 733 m² a je oplocený. Voda je z vrtané studny a je jí po celý rok dostatek, nyní však už obec plánuje svůj vlastní vodovodní řád a dům tak bude moci být napojen i na městskou vodu. Kanalizace se zde nenachází a odpadní vody se tady řeší jímkou.

Tuto nemovitost můžete využít jak pro vlastní bydlení tak i rekreaci. Na dům je napojená stodola o velikosti 36,8 m², která dřív sloužila jako stáj pro koně, nyní slouží k uskladnění sezónních věcí.
V domě jsou částečně vyměněná okna a proběhlo částečné zateplení domu, zateplení celé střechy, jsou nainstalovány nové podlahy a dělaly se i stropy. Elektřina je v mědi a před zhruba 4 roky se nainstaloval kondenzační plynový kotel, který zajišťuje vytápění a ohřev vody. Tu pravou chalupářskou atmosféru vám ale poskytnou krbová kamna, která se nacházejí v obývacím pokoji a dokáží vám celý dům pohodlně vytopit. Skladovacích míst je tu opravdu mnoho, protože kromě stodoly, vám jsou k dispozici i dva prostorné sklepy.

Samotná obec je velice atraktivní svou lokalitou, protože se nachází na pomezí dvou turisticky atraktivních oblastí: Krkonoš a Českého ráje. Trvale žijících obyvatel je tu zhruba 100. Veškerou základní občanskou vybavenost naleznete ve vedlejších Valdicích případně pak v Jičíně.

Dopravní obslužnost je zde zajištěna autobusovou dopravou v pravidelných intervalech.

Určitě se podívejte i na virtuální 3D prohlídku, díky které si můžete celý dům projít sami z pohodlí Vašeho domova.
No a pokud Vás tato nabídka zaujala a chtěli byste se přijít podívat, tak mi zrovna zavolejte a domluvíme se na prohlídce.

S úctou, Petr Ivanko | realitní specialista.

PRODÁNO

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Virtuální prohlídka

Kategorie Rodinné domy
Lokalita Soběraz 4
Okres Jičín
Velikost 4 pokoje
Plocha užitná 163 m²
Plocha podlahová 102 m²
Plocha pozemku 733 m²
Stav objektu Velmi dobrý
Budova Cihlová
Typ domu Patrový
Poloha objektu Samostatný
Zástavba Venkovská
G (PENB nedodán)
Zařízený Částečně
Parkování Ano
Terasa ano
Sklep ano (23 m²)
Komunikace Asfaltová, Zpevněná
Telekomunikace Kabelové rozvody
Doprava Silnice, Autobus
Voda Studna
Elektřina 230V
Plyn Plynovod
Odpad Jímka
Topení Lokální tuhá paliva, Ústřední plynové


Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.