PRODEJ DRUŽSTEVNÍHO BYTU 2+kk - Karlín

Sokolovská 101/99 | Praha - Karlín

Popis

Dobrý den,

představuji Vám světlý byt o původní dispozici 1+1, který se po rekonstrukci změnil na oblíbené 2+kk. Skvělá lokalita, městská hromadná doprava přímo před domem, park i obchody na dosah ruky. Ideální komfortní bydlení pro jedince nebo pár, stejně tak např. pro mladé studenty, nebo jen na příležitostné přespání pokud dojíždíte z daleka třeba za prací, či jako investice k pronájmu.

Byt prošel v roce 2016 rozsáhlou rekonstrukcí, kde bylo dbáno na použití kvalitních materiálů.
Skládá se z chodby, kde naleznete prostornou vestavěnou šatní skříň a komoru, neprůchozí ložnici a obývací pokoj s kuchyní, která má moderní vestavěné spotřebiče. Koupelna je se sprchovým koutem, kde je nainstalován zánovní elektrický bojler.

Interiér zútulňuje vinylová podlaha v dekoru dřeva v kombinaci s moderním bílým nábytkem a kuchyňskou linkou.

Jedná se o byt v družstevním vlastnictví s výší nesplacené anuity k červnu 2021: 637 442,31 Kč.

Převod do osobního vlastnictví lze dle stanov družstva:
1. O převodu družstevních bytů do vlastnictví jejich nájemců rozhoduje členská schůze.
2. Člen družstva je oprávněn požádat nejdříve 36 měsíců ode dne vzniku družstva o převod bytu, jehož je nájemcem, do svého vlastnictví a to za podmínky, že má uhrazen v celém rozsahu další členská vklad, případně další členské vklady a nemá vůči družstvu ani jiných závazků.
3. Členská schůze určí svým rozhodnutím postup družstva při převodu bytů do vlastnictví a náležitosti tohoto převodu včetně způsobu vzájemného vypořádání ve vztahu ke společenství vlastníků i k jednotlivým vlastníkům.
4.Rozhodnutí, týkající se jednotlivých členů družstva, jim musí být doručeno nebo oznámeno. Doručení doporučeným dopisem nebo do vlastních rukou je nezbytné v případech stanovených zákonem, těmito stanovami či rozhodnutím členské schůze.

Lokalita Karlín je v Praze velice oblíbenou a vyhledávanou městskou částí z důvodu útulných kaváren, kvalitních restaurací, bister a velkého kulturního vyžití. Je známá např. Hudebním divadlem Karlín, stezkou podél Vltavy, Forum Karlín kam můžete zajít na koncerty světoznámých kapel, bezprostřední blízkost od metra Florenc a autobusového hlavního nádraží.

Okolí navíc zpříjemňuje okolní zeleň jako je park na Vítkově nebo Rohanském ostrově.

Dopravní dostupnost do samotného centra města je velice snadná metrem, tramvají, pěšky i na kole díky přilehlým cyklostezkám.

Stejně jako vždy jsem si i k téhle nemovitosti pro Vás připravil 3D virtuální prohlídku, ve které si můžete byt projít sami z pohodlí Vašeho domova.

Pokud Vás zaujal a chtěli byste se na něj přijít podívat, tak mi zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Budu se na Vás těšit.

S úctou, Petr Ivanko | realitní specialista.

PRODÁNO

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Virtuální prohlídka

Kategorie Byty 2+kk
Lokalita Sokolovská 101/99, Praha – Karlín
Okres Hlavní město Praha
Vlastnictví Družstevní
Převod do OV Dle stanov po odsouhlasení většiny
Plocha užitná 56 m²
Podlaží umístění 4
Stav objektu Po rekonstrukci
Budova Cihlová
Umístění objektu Centrum obce
Zástavba Obchodní a obytná
E (518,3 kWh/m2 za rok)
Zařízený Částečně
Výtah ano
Ochrana Ochranné pásmo
Komunikace Asfaltová
Telekomunikace Internet, Kabelové rozvody
Doprava Silnice, MHD, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Odpad Veřejná kanalizace
Topení Lokální elektrické

Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.