PRODEJ CHATY SE STAVEBNÍM POZEMKEM | 789 m²

Bítovany 8

Popis

Dobrý den,

rád bych vám nabídl k prodeji stavební pozemek s chatou, který může sloužit pro rekreační účely nebo jako základ pro stavbu vašeho vlastního domova.

Pozemek se nachází v malebné obci Bítovany nedaleko Chrudimi, v blízkosti lesů a rybníků, které nabízejí klid a příjemné prostředí pro odpočinek.
Pozemek má celkovou výměru 789 m² a je situován v menším dolíku. Elektrická přípojka a studna je již na pozemku. Další přípojky jako městská voda a plyn jsou dostupné přímo na hranici. Kanalizace by se v obci měla v letošním roce začít budovat.

Chatka o velikosti 26 m² je určena ke kompletní rekonstrukci, nebo demolici. Pozemek tak nabízí možnost stavby nové rekreační nemovitosti, nebo nového rodinného domu.

Bítovany jsou skvělým místem pro pohodový život, jsou obklopeny přírodou a klidem. Naleznete zde restauraci, samoobslužný obchod, zahradnictví, dětské hřiště i mateřskou školu. Ostatní občanskou vybavenost naleznete v přilehlých Zaječicích, Slatiňanech, nebo Chrudimi.

Těším se na vás už na prohlídce.

S úctou, Petr Ivanko

PRODÁNO

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Kategorie Pozemky pro bydlení
Lokalita Bítovany 8
Okres Chrudim
Plocha užitná 26 m²
Plocha pozemku 789 m²
Stav objektu Před rekonstrukcí
Budova Dřevěná
Stavba Rekreační chata
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Obytná
Počet objektů 1
Komunikace Asfaltová, Zpevněná
Doprava Silnice
Voda Studna
Elektřina 230V
Plyn Plynovod


Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.