Prodej chalupy

Bernartice 211 | Trutnov

Popis

Hledáte to pravé místo, kde byste mohli mít svůj rodinný dům, kam si budete jezdit odpočinout od ruchu velkoměsta? Nebo třeba hledáte nemovitost k investici? Jedno takové místo pro Vás mám!

Rád bych Vám nabídl rodinný dům o celkové podlahové ploše 137 m2, který se nachází v malebné obci jménem Bernartice.

Pozemek má celkovou plochu 250 m² a je oplocený. Elektřina a voda je zde přivedena. Kanalizace se zde nenachází, odpadní vody se tady řeší jímkou, nebo lze řešit čističkou odpadních vod.

Tuto nemovitost můžete využít jak pro vlastní rekreaci/bydlení či vybudování dvou apartmánů za účelem investice.
V domě je nově nainstalováno led osvětlení a elektrické konvektory, které zajišťují vytápění.
Vybavení: nová pračka a nový sporák.

V okolí je nejbližší sjezdovka Prkenný důl se sedačkovou lanovkou nebo Skiareál Petříkovice. Dále se můžete vydat na výlet na cca 30 km vzdálenou Sněžku, Stezku korunami stromů v Krkonoších, nebo do nedaleké oblasti Vraních hor.

Zhruba 3 km daleko bude nově dálniční sjezd ve směru Hradec Králové a pokud se budete chtít vydat k našim polským sousedům do oblíbeného obchodního domu Biedronka, potrvá Vám to autem cca 15 minut do nedalekého města Lubawka.

Bernartice je obec ležící 11 km od města Trutnov a 5 km od Žacléře na úpatí východních Krkonoš a Vraních hor. Žije zde k letošnímu roku 935 obyvatel. Nalezneme zde základní školu, mateřskou školu, poštu, zdravotní středisko i potraviny. Dopravní obslužnost je zde zajištěna autobusovou dopravou v hodinových intervalech a také vlakovým spojením.

Určitě se podívejte i na virtuální 3D prohlídku, díky které si můžete celý dům projít sami z pohodlí Vašeho domova. No a pokud Vás tato nabídka zaujala a chtěli byste se přijít podívat, tak mi zavolejte a domluvíme se na prohlídce.

S úctou, Petr Ivanko | realitní specialista.

PRODÁNO

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Virtuální prohlídka

Kategorie Chalupa
Lokalita Bernartice 211
Okres Trutnov
Velikost 4 pokoje
Plocha užitná 137 m²
Plocha pozemku 250 m²
Stav objektu Dobrý
Budova Cihlová
Typ domu Patrový
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Obytná
G (PENB )
Zařízený Ano
Komunikace Asfaltová
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Odpad Jímka
Topení Lokální tuhá paliva

Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.