PRODEJ RODINNÉHO DOMU S POZEMKEM 1 407 m2

Časy 46

Popis

Dobrý den,

rád bych Vám nabídl ke koupi rodinný dům, který se nachází na pozemku o celkové ploše 1407 m². Dům je aktuálně ve výstavbě, můžete si ho tak předělat podle svých představ a přání. Nachází se v Časech č.p. 46 nedaleko Sezemic, kde najdete veškerou občanskou vybavenost.

Dům je dispozičně řešený aktuálně jako obyvatelné 1+1, což je první obyvatelná část původního domu, kde najdeme kuchyň s obývací a spací částí. Zde proběhla rekonstrukce v roce 2004, je podřezaný, má novou elektřinu, okna jsou plastová s trojsklem.

Druhá část domu se skládá aktuálně z hrubé stavby, kde mají vzniknout 3 obytné pokoje, koupelna a toaleta.
Jsou zde udělané příčky, okna, rozvody plynu, vody a kanalizace. Celkem by poté mělo vzniknout 94 m² obyvatelné plochy. Avšak pokud budete chtít je zde možná i půdní vestavba, která by vám mohla nabídnout ještě další dva pokoje.

Rozlehlý pozemek za domem o celkové velikosti 1407 m², Vám nabídne prostor k zahradničení a relaxaci.
Můžete si zde vytvořit vlastní oázu klidu, užitkové nebo okrasné záhony, bazén nebo například místo na grilování a posezení s přáteli.

Obec Časy leží mezi Sezemicemi a Holicemi. Aktuální počet obyvatel by měl být zhruba 233.
Díky této dobré poloze, zde jezdí pravidelný autobusový spoj Pardubice – Sezemice – Holice. Navíc se zde buduje nový obchvat ve směru na Prahu a Holice, díky tomu je v obci klidnější doprava.

Skvělá občanská vybavenost vás čeká v nedalekých Sezemicích lékaři, pošta, obchody, restaurace, veterinář, škola, školka, kadeřnictví… Pokud jste milovníci cyklistiky, tak je tu cyklostezka která vede až do centra města Pardubic, nebo naopak do přírody pod Kunětickou horu.
Město v nedávné době vybudovalo také workoutové hřiště, skatepark, petanquové hřiště, dětské hřiště i park.

Součástí inzerátu je video prohlídka a také virtuální prohlídka, kde si můžete celý dům projít z pohodlí Vašeho domova. Můžete si změřit jednotlivé místnosti, výšku stropu, šířku dveří pro pokračování budoucí rekonstrukce.

Pokud se Vám dům líbí a chtěli byste se dozvědět více informací, tak mi určitě zavolejte. Budu se na Vás těšit na prohlídce.

S úctou, Petr Ivanko | realitní specialista

3.950.000 Kč

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Virtuální prohlídka

Kategorie Rodinné domy
Lokalita Časy 46
Okres Pardubice
Velikost 4 pokoje
Plocha užitná 94 m²
Plocha pozemku 1.407 m²
Stav objektu Ve výstavbě
Budova Cihlová
Typ domu Přízemní
Poloha objektu Samostatný
Zástavba Obytná
G (PENB nedodán)
Zařízený Částečně
Parkování Ano
Komunikace Asfaltová
Telekomunikace Internet, Kabelové rozvody
Doprava Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod, Studna
Elektřina 230V
Plyn Plynovod
Odpad Jímka

Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.